مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید
تاریخ : 4. تير 1403 - 12:51   |   کد مطلب: 25187
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: مشکلی در پرداخت وام شهریه نداشتیم و به دانشگاه‌ها اعلام کردیم که شهریه دانشجویان درخواست کننده وام که مورد تایید هستند را پرداخت کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صدای دانشجو،مسعود گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم در گفتگو با خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در خصوص آخرین وضعیت پرداخت وام‌های شهریه گفت: وام‌های شهریه به دانشگاه پرداخت می‌شود و  طی مکاتبه‌ای که با دانشگاه‌ها داشتیم قرار است تمام دانشجویانی که وام آن‌ها تایید شده دانشگاه موظف است که شهریه آن‌ها را پرداخت شده تلقی کند؛ و با دانشجو کاری نداشته باشند

 

گنجی افزود: بنابراین در مسئله وام شهریه ، صندوق رفاه دانشجویان با دانشجو کاری ندارد و باید مبلغ وام های شهریه به حساب دانشگاهها پرداخت شود بنابراین دانشجویانی که درخواست آنها مورد تایید قرار گرفته نباید نگرانی از بابت پرداخت شهریه ها داشته باشند.

وی در خصوص میزان پرداخت وام‌های شهریه گفت:اعتباری برای وام شهریه درنظرگرفته نشده بود و وام‌ها بر اساس بودجه داخلی صندوق به دانشجویان پرداخت شده است.

گنجی خاطرنشان کرد: ابتدا وام‌های دیگر دانشجویی پرداخت خواهد شد و در صورت تسویه این وام‌ها، بدهی‌های وام‌های شهریه به دانشگاه‌ها پرداخت می‌شود.

دیدگاه شما

آخرین اخبار