مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

 

 

مطالب فرهنگی

نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: از فضای حسینیه‌ها برای فعالیت اقتصادی و فرهنگی در همدان می‌توان استفاده کرد.
منتخب مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی از بازگشت جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به همدان خبر داد و گفت: پیگیری‌ها برای بازگشت جشنواره فیلم هم در دست اقدام‌ است.
دبیر ستاد دهه کرامت استان همدان گفت: در راستای گراميداشت دهه کرامت به همت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد، خادمياران رضوی، شبکه جوانان رضوی ۷۰۰ عنوان برنامه متنوع فرهنگی، هنری و جشن اجرا می‌شود.
پرچم مبارک امام رضا(ع) در میدان سیدالشهدای نهاوند به اهتزاز درآمد.
علی‌آقا..! رفیقِ تمام جوان‌هایِ خسته از روزگارِ شهر! همدمِ روزهای تنهاییِ ورزش! از تو چه پنهان، دلمان می‌خواهد برگردیم به گذشته، کاش بودی، کاش می‌شد برگردی...
شهید مسعود رستمی در وصیت‌نامه خود آورده است "معلمان عزیز! توجه داشته باشید كلاس درس بايد همراه با ايمان باشد وگرنه نه درس دادن ارزشى دارد و نه درس خواندن".
شهید معراجعلی بهرامی‌منظور در وصیت‌نامه خود آورده است "خواهران و برادران! مبادا از سخنان رهبر سرپیچی کنید"‌
معاون هماهنگ‌کننده فرماندهی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان از اعزام ۳ هزار نفر از استان همدان به اردوی راهیان نور غرب کشور خبر داد.
شهید مرتضی فقیه‌امامی در وصیت‌نامه خود آورده است "در مقابل ظلم و ستم خاموش ننشينند".
نماینده ولی فقیه در استان همدان خواستار توجه به فضاسازی در مدارس نسبت به نماز شد و گفت: جلسات تخصصی برای معلمان مدارس یکی از ضرورت‌هاست که متولیان باید برای آن برنامه‌ریزی داشته باشند، چراکه مدرسه‌ای که به نماز توجه دارد، در عرصه‌های مختلف موفق‌تر است.

صفحه‌ها