مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

 

 

تازه ترین عناوین

مطالب سیاسی

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: محورهای مناظرات انتخاباتی به گونه‌ای طراحی شده که اساسا برنامه‌محوری نقطه کانونی برنامه‌های نامزدها باشد و امکان ورود به حواشی و بداخلاقی‌های انتخاباتی به حداقل برسد.
امروز یکشنبه با ادامه میزگرد‌های تلویزیونی و اضافه شدن برنامه «بدون تعارف» و پخش مستندها، کنداکتور بیشتری برای تبلیغات در اختیار نامزد‌های ریاست‌جمهوری قرار می‌گیرد.
رئیس جهاد دانشگاهی با اشاره انتظارات از رییس جهور آینده، گفت: یکی از برنامه‌ها و مسائل مهمی که رئیس جمهور آینده باید به توجه داشته باشد استفاده از توانمندی همه‌ مردم است. رییس جمهور آینده باید از هر کسی که می‌تواند به کشور در جهت رفع مشکلات کمک کند، کمک بگیرد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: آزادی این شهروند از اسارت ناشی از رای غیرقانونی و فاقد مشروعیت دادگاه سوئد، در نتیجه تلاش‌های مستمر سیاسی، حقوقی و کنسولی دستگاه دیپلماسی، قوه قضاییه و دیگر مراجع ذیربط کشور حاصل شده است.
پس از سفر رئیس قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران به قطر و توافقات انجام شده میان مسئولان دو کشور، صیادان ایرانی محبوس در زندان‌های قطر آزاد و به کشور منتقل شدند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت کنگره عظیم و پرشکوه حج، «گستره انسانی» و «قوت عاملِ معنوی اسلام» را دو جانبِ فریضه حج خواندند و با اشاره به فجایع غزه که در تاریخ معاصر بی‌نظیر است، تأکید کردند: برائت از رژیم صهیونیست و حامیانش بخصوص آمریکا، امسال باید فراتر از موسم و میقات حج، در کشور‌ها و شهر‌های مسلمان‌نشین، در همه جای جهان ادامه یابد و به آحاد مردم تسری یابد.
امروز شنبه با اجرای میزگرد‌های تلویزیونی، کنداکتور بیشتری برای تبلیغات در اختیار نامزد‌های ریاست جمهوری قرار می‌گیرد.
مدیر کل تبلیغات اسلامی همدان گفت: دومین اجلاسیه بزرگ مبلغان استان همدان با حضور یک‌هزار مبلغ و روحانی برگزار می‌شود.
در آستانه انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری ایران اکثر مباحث انتخاباتی معطوف به حوزه‌های سیاسی، اقتصادی یا اجتماعی است. در حالی که از نقش حوزه ورزش و جوانان حرفی در کمپین‌های انتخاباتی زده نمی‌شود.
نخستین روز تبلیغاتی رادیو تلویزیونی نامزد‌های انتخابات ریاست جمهوری امروز با حضور آقای قاضی زاده هاشمی در برنامه «با مردم» ساعت ۱۸:۳۰ تا ۱۹ از شبکه یک سیما آغاز می‌شود.

صفحه‌ها