گزارش تصویری

به همت گروه جهادی شهید حاج حسین همدانی
مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

 

 

تازه ترین عناوین

مطالب اجتماعی

مهلت ثبت نام وام شهریه نیمسال دوم تحصیلی دوشنبه ۳۱ اردیبهشت به پایان می‌رسد.
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: دانش‌آموزانی که کارت ورود به جلسه امتحانات نهایی را دریافت نکرده‌اند صرفا با ارائه شناسنامه در جلسه آزمون حضور یابند.
کارشناس اداره کل هواشناسی همدان از وزش شدید باد در اکثر نقاط استان خبر داد.
فرماندار همدان با حضور در جمع تجمع‌کنندگان با اطمینان از سلامت آب همدان گفت: آمادگی داریم افرادی را که امروز در این جمع حضور دارند به همراه خبرنگاران به بازدید تاسیسات تصفیه آب ببریم تا از نزدیک شاهد روند کار باشند.
استاندار همدان بر لزوم تحقق نهضت بیدارگری و تبیین عواقب کاهش رشد جمعیت جوان برای جامعه به ویژه نسل جوان تاکید کرد.
رئیس مرکز ارزشیابی و تضمین کیفیت نظام آموزش و پرورش گفت: برای برگزاری آزمون نیازی به اینترنت نیست و در زمان برگزاری امتحان نهایی اینترنت قطع نخواهد شد.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری همدان با تأکید بر اینکه طی 10 سال گذشته عملیات عمرانی خاصی در منطقه گنجنامه انجام نشده است گفت: برای نگهداری و توسعه این منطقه باید هر سال هزینه شود.
دانش‌آموزان ناحیه یک همدان در مسابقات کشوری رباتیک، محاسبات ذهنی و علوم آزمایشگاهی درخشیدند.
مجموعه اسنپ به ویژه اسنپ فود برای بار چندم مورد انتقاد کاربران قرار گرفته است و بدون توجه به این موضوع به فعالیت خود ادامه می‌دهد. طی روز‌های گذشته شکایت‌هایی از کاربران اسنپ در فضای مجازی منتشر شده است که حکایت از کارشکنی چند باره اسنپ فود دارد.
رئیس کمیته فرهنگی ستاد مرکزی اربعین خبر داد که با تایید و هماهنگی مسئولان ایرانی و عراقی شعار اربعین ۱۴۰۳ «کربلا طریق الاقصی» انتخاب و نام‌گذاری شد.

صفحه‌ها