مطبوعات همدان
به کانا ل ارتباطی ما بپیوندید

 

 

تازه ترین عناوین

مطالب اقتصادی

فردین کریمی، مهم‌ترین الزام جهش تولید در مناطق آزاد را مدیریت یکپارچه و اصلاح فرایند‌های اداری عنوان و گفت: تعیین چشم‌انداز میان و بلندمدت به‌منظور تولید در هر یک از مناطق آزاد و ایجاد زیرساخت‌های لازم از الزامات کلیدی تحقق شعار سال در این مناطق است.
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان همدان از صادرات نخستین محموله مرغ تولیدی استان همدان به عراق خبر داد.
مدیرکل تعزیرات حکومتی همدان از محکومیت 10 میلیارد ریالی عرضه خارج از شبکه کود شیمیایی یارانه‌ای در نهاوند خبر داد.
وزیر نفت از بهره‌برداری هزار کیلومتر خط لوله فراورده‌های نفتی طی سال جاری خبر داد و تصریح کرد که ۲۲۰ کیلومتر آن، هفته آینده بهره‌برداری می‌شود.
وزیر امور اقتصاد و دارایی تصریح کرد که اتفاقات اخیر در میان طلافروش‌ها، اعتراض صنفی است.
وزیر میراث فرهنگی گفت: فعالان صنایع دستی می‌توانند آزادانه هر میزان که خواستند، صنایع دستی را از کشور خارج و ارز آن را وارد کشور کنند.
فرماندار فامنین گفت: گازرسانی در ناحیه صنعتی نگارخاتون هر چه سریع‌تر انجام شود.
رئیس مرکز ملی صنایع خلاق و فرش ایران با اشاره به رشد 11 درصدی صادرات فرش گفت: با رفع مشکل تعهد ارزی شاهد رونق این بازار خواهیم بود.
هفته‌ای که گذشت، خبر‌هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه‌ها منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را در برگرفت و حائز اهمیت بود.
مهلت انتخاب ۵ خودروی وارداتی عرضه شده سامانه یکپارچه پایان امروز سه‌شنبه (ساعت ۲۳ و ۵۹ دقیقه ۱۸ اردیبهشت ماه) به اتمام می‌رسد.

صفحه‌ها