نمایش 1 - 10 از 23
لب‌های امیر همیشه می‌خندید
لب‌های امیر همیشه می‌خندید. از همان بچگی همین‌طور بود. گاهی که به رفتارش دقیق می‌شدم، متوجه می‌شدم چقدر با خواهر و برادرهایش فرق دارد.
همدانستان منتشر کرد:
اینکه فهرست اموال و دارایی و فیش حقوقی منتشر شود به نظر یک وظیفه واجب است نه یک لطفِ مستحب و در کنار این فهرست، مدیران باید شفاف اعلام کنند در قبال خدمت خود چه خدماتی دریافت می‌کنند. از خودروهایی که در اختیار است تا خانه‌های سازمانی و همچنین بسیاری از خدماتی که چندان برای مردم محسوس نباشد. مسئولان بدهکار مردم هستند نه طلبکار!
مروزه در حوزه مدیریت سازمان مسلم شده است که موفقیت ، بقا و رشد سازمان در شرایط کنونی در گرو مدیریت راهبردی اثربخش است.
ملت رزمندۀ ایران این طلیعۀ پیروزی نهایی را که ابرقدرت سفاکی را وادار به قطع رابطه ـ یعنی خاتمه دادن به چپاولگریها ـ کرده است، اگر جشن بگیرد حق دارد.
چگونه كودك پنج ساله امام مى شود؟
درست است كه دوران شكوفايى عقل انسان، معمولاً حدّ و مرز خاصى دارد، ولى مى دانيم هميشه در انسانها افراد استثنايى وجود داشته اند. چه مانعى دارد كه خداوند، اين دوران را براى بعض از بندگانش به خاطر مصالحى فشرده تر كند، و در سال هاى كمترى خلاصه نمايد.
اصل و اساس انحراف و گرفتار شدن در جاده انحرافات و گمراهی‌ها، خارج شدن از دایره‌ی بندگی و هدایت خداوند متعال است. به این معنا که هرگاه انسان خود را از چتر ولایت الهی خارج کرد در واقع خود را تحت کنترل ضلالت و گمراهی و ولایت شیطان قرار داده است.
اسم آن بزرگوار على و كنيه او ابو الحسن الثاني و لقب مشهور او رضا است. عمر مبارك آن حضرت پنجاه و پنج سال بود. (1) در يازده ذى القعده سال 148 هجرى به دنيا آمد (2) و در سال 203 هجرى (3) در آخر ماه صفر به دست مأمون عباسى مسموم و شهيد شد.
الفبا
محمد تقی اسدی
مسابقه وبلاگی" بصیرت حماسی"
به مناسبت پنجمین سالگرد حماسه 9 دی
به مناسبت سالگرد حماسه 9 دی،سایت نوبت شما، گلستان بلاگ و تو بنویس با همکاری سایت حرف تو در نظر دارد مسابقه ای را تحت عنوان" بصیرت حماسی" برگزار می کند.
ما تا همیشه تازه به دوران رسیده ایم
پاسخ به برچسب جدید روحانی
رئیس‌جمهور برخی دل‌نگران‌های مذاکرات و سیاست‌خارجی دولت را "عده‌ای تازه‌ به دوران رسیده" خواند و گفت که "این‌ها نمی خواهد اینقدر نسبت به آینده و ارزش‌های انقلاب و ارزش‌های اسلام دل‌نگران باشند."

صفحه‌ها